O nas

Dlaczego my?

inwestujwgorach.pl to miejsca gdzie dobrze zainwestujesz pieniądze w apartamenty wakacyjne. Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się zespołem, oferujemy inwestycje w apartamenty, które sprzedajemy bezpośrednio jako biuro sprzedaży dewelopera bez zbędnych prowizji dla kupujących. W ofercie posiadamy kilka luksusowych inwestycji na terenie Zakopanego co daje duża możliwość wyboru lokalizacji, widoku i powierzchni.

Dlaczego Zakopane?

Polskie góry, a ściślej region Zakopane jest najczęściej uczęszczanym kurortem w Polsce gdzie sezon trwa w ciągu całego roku, nie tylko przez dwa miesiące wakacji, jak to jest w przypadku naszego pięknego Polskiego morza. Góry chętnie odwiedzamy o każdej porze roku, latem góry oferują nam wycieczki oraz wspinaczki, natomiast zimą, szaleństw na stokach.

4400

BRAKUJĄCYCH miejsc noclegowych

Możemy wspólnie zaspokoić ten popyt!

Inwestycje w sprzedaży

Pewna inwestycja z nami!

Zakopane od lat jest liderem w wynajmie apartamentów wakacyjnych z największym obłożeniem miejsc noclegowych. Każdy z odwiedzających potrzebuje noclegu, który możesz mu zaoferować dzięki nam i zainwestować w apartamenty wakacyjne. Według ostatnich danych za 2016 r. w Zakopanem brakuje 4400 miejsc noclegowych postarajmy się to wspólnie wykorzystać i osiągnąć sukces finansowy z dużego zapotrzebowania na apartamenty wakacyjne.

Napisz do nas