Kompleks górskich rezydencji

Lokalizacja kompleksu rezydencji znajduje się w widokowej części Zakopanego, zaledwie 1200 metrów od centrum Zakopanego i Krupówek, w bliskim sąsiedztwie stoku narciarskiego. Tak wspaniała lokalizacji pozwala cieszyć się niesamowitym widokiem wprost na pasmo górskie, nie przysłonione żadnymi budynkami czy drzewami a jednocześnie bliskością **** Hotelu Mercure Zakopane, Stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa oraz Gubałówki i Krupówek.

Cała inwestycja zrealizowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1542 m2. Przed każdą rezydencją utwardzony jest parking na kilka samochodów. Inwestycja będzie złożona z 4 takich samych domków, które razem będą tworzyły kompleks małych górskich rezydencji. Na terenie inwestycji miejsce na ognisko/grill, budynek z sauną oraz cło-roczne jacuzzi.

Gwarantujemy! Nie ma drugiej takiej inwestycji w Polskich Górach i długo nie będzie. Oferujemy jedyną w swoim rodzaju nieruchomość.

W chwili obecnej została wybudowana pierwsza rezydencja. Domek jest wolno-stojący całoroczny o powierzchni około 60 m2. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, dużego widokowego tarasu z Modrzewia Syberyjskiego (na parterze) oraz sypialni z łazienką (na poddaszu). Nieruchomość posiada własną studnię głębinową z pompą i hydroforem. Ogrzewanie centralne elektryczne z kotłem CO podłogowe ( dół + łazienka na górze ) oraz grzejnik na górze + ogrzewanie gazowe.
 
Cena każdej rezydencji: 1 499 000,00zł brutto

  • Kontakt